Menü
Sepetiniz

Teslimat Bilgileri

1. Ücretlendirme

Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak, aldığınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti sizden tahsil edilip anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile size ulaştırılacaktır. Belirli dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti  tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup KKTC ve diğer ülkelere gönderilen  ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre kargo ücreti alınacaktır.

 

2.İçerik Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Ürünleriniz, anlaşmalı kargo firmamız üzerinden gönderilir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır.


3.Sevkiyat
Siparişleriniz eğer çalışma saatleri dışında gelir ise, siparişi takip eden ilk 3 (üç) çalışma gününde kargo firmasına teslim edilir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.


4.Teslimat

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu al(a)mamanız durumunda, siparişiniz yaklaşık 1 (bir) hafta sonra tarafımıza geri kargolanacaktır.