Menü
Sepetiniz

Yardım

1) Üye Olmadan Alışveriş Yapabilir miyim?

Evet, misafir alışverişi seçeneğini kullanarak mağazamıza üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ancak misafir olarak yaptığınız alışverişlerden ödül puan kazanamazınız.

 

2) Sipariş Verirken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Siparişlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adreslerinizin doğruluğundan emin olmalısınız. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemez. Bu nedenle fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayın.

 

3) Kargo İşlemi Ücretli midir?

Kargo ücreti, anlaşmalı kargo firmaları tarafından ürünlerin toplam ağırlığı/desisi dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Sistemimiz kargo firmalarının hesap sistemi ile entegreli çalışarak sepetinizin toplam ağırlığına/desisine göre ödeyeceğiniz kargo ücretini ödeme adımından önce göstermektedir. 

 

 

4) Nasıl Ödül Puan Kazanırım?

Mağazamızdaki ürünlerin birçoğunda ödül puan kazanma şansı bulunmaktadır. Ödül puan kazanabileceğiniz ürünleri sipariş ettikten sonra yöneticilerimiz tarafından ödül puanlarınız onaylanır. Kazandığınız puanları sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

 

5) Elimdeki Kupon Kodunu Nasıl Kullanacağım?

Dilediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra kupon kodunu kullanmak için "Sepetim" butonuna tıklayın. Kupon kodu kullan seçeneğini işaretlediğinizde açılan metin kutusuna kodu girin ve kodu kullan butonuna tıklayın. İndirim miktarı sepetinize uygulanacaktır.

 

6) Kupon Kodunu Tüm Ürünlerde Kullanabilir miyim?

Kuponlar mağazamızdaki tüm ürünlerde kullanılamamaktadır.

 

7) Hediye Çekim Var. Nasıl Kullanabilirim?

Dilediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra hediye çekinizdeki kodu kullanmak için "Sepetim" butonuna tıklayın. Hediye çeki kullan seçeneğini işaretlediğinizde açılan metin kutusuna kodu girinve hediye çekini kullan butonuna tıklayın. İndirim miktarınız sepetinize uygulanacaktır.

 

8) Hediye Çekimi Tüm Ürünlerde Kullanabilir miyim?

Evet. Mağazamızdaki tüm ürünlerde hediye çekinizi kullanabilirsiniz. 

 

9) Taksitli Alışveriş İmkanı Var mı?

Bonus, world, maximum, axess, cardfinans ve paraf ile 9 aya kadar vade farkı ödemeden taksit imkanından faydalanabilirsiniz.